پاموک

راهنمای خرید سوتین ورزشی

سوتین های ورزشی

اندازه نیم تنه شما مهم نیست ، سوتین ورزشی مناسب برای آموزش و فعالیت های شما ضروری است. بیاموزید که چگونه یک سوتین   راحتی برای خود پیدا کنید.برای استفاده بیشتر از تمرینات ، راحتی مهم است و کلید راحتی خرید سوتین ورزشی مناسب است. مشابه خرید سوتین روزمره ، یافتن انتخاب مناسب می تواند زمان و تأمل داشته باشد. این راهنمای نکات حرفه ای در اینجا است تا به شما کمک کند پشتیبانی موردنیاز خود را دریافت کنید .

هنگام خرید سوتین های ورزشی

سه دامنه پشتیبانی مشاهده خواهید کرد: کم ، متوسط ​​و زیاد. پشتیبانی شما به فعالیتی که انجام می دهید و اندازه جام شما بستگی دارد ، که می توانید با کمک راهنمای اندازه گیری سوتین ورزشی ما پیدا کنید.

https://pamukset.ir/3746-2/

سوتین های ورزشی با پشتیبانی کم

این نوع سوتین ها کمترین سطح پشتیبانی را دارند. به طور کلی ، این سوتین ها برای فعالیت های کم تأثیر مانند یوگا ، حرکات کششی ، پیلاتس و باله مناسب هستند. زنان با فنجان A یا B ممکن است بتوانند فعالیت های شدیدتری را در یک سوتین ورزشی با پشتیبانی کم و بدون ناراحتی انجام دهند.

سوتین های ورزشی با پشتیبانی متوسط

زنانی که نیم تنه بزرگتری دارند حتی برای فعالیت های کم تأثیر مانند یوگا ممکن است ترجیح دهند از یک سوتین با پشتیبانی متوسط ​​استفاده کنند. با این حال ، کسانی که اندازه جام C یا D دارند معمولاً می توانند از سوتین پشتیبانی متوسط ​​برای فعالیتهایی مانند تمرینات بدنسازی سبک ، دویدن و دوچرخه سواری استفاده کنند. اندازه های کاپ A و B ممکن است بتوانند از سوتین های پشتیبانی متوسط ​​حتی برای فعالیت های با تأثیر بالا استفاده کنند.

ادامه مطلب
شورتکس یا تینکس چیست؟

 

سوتین های ورزشی با پشتیبانی بالا

این سوتین ها حداکثر پشتیبانی ممکن را در هنگام فعالیت های با تأثیر بالا ، به ویژه برای کسانی که نیم تنه بزرگتری دارند ، ارائه می دهند. سوتین های با پشتیبانی بالا در تمرینات و ورزش هایی که شامل دویدن ، وارد جزئیات شوید
هرکسی در مورد ماده و سبک سوتین ترجیحات مختلفی دارد. در اینجا برخی از ویژگی های معمول سوتین ورزشی وجود دارد که می توانید بدنبال یکی از ویژگی های شخصی شما بیابید:

سوتین های ورزشی

در  فناوری پوشاک از میکروفیبرهای مصنوعی برای بلند کردن عرق از پوست و انتقال آن به سطح لباس استفاده شده و به شما کمک می کند تا خشک و تازه بمانید.

طراحی بدون درز به منظور افزایش عمر سوتین های ورزشی ، بسیاری از آنها دارای طراحی یکپارچه هستند یا از “تخت صاف” استفاده می کنند. این نوع کوک می تواند قوی باشد و برای جلوگیری از ساییدگی در مناطقی که معمولاً در حین حرکت کشیده شده اند ، طراحی شده است.تهویه بسیاری از سوتین ها دارای صفحه مشبک یا جزئیات برش در کنار آن هستند.

این می تواند جریان هوای طبیعی را هنگام تمرین فراهم کند.زیر سیم در سوتین های روزمره و سوتین های ورزشی به طور یکسان مشاهده می شود ، زیر سیمی های انعطاف پذیر در برخی سوتین ها وجود دارند تا از پشتیبانی و شکل بهتری برخوردار شوند.

اگر برخی بخواهند راحتی را در اولویت قرار دهند و نیازی به پشتیبانی اضافی ندارند ، ممکن است سوتین های بی سیم را ترجیح دهند.

ادامه مطلب
راهنما سایز سوتین زنانه؟

انواع تسمه سوتین های ورزشی به دو دلیل زیبایی و عملکردی دارای سبک های مختلف بند هستند. سبک مسابقه ای کلاسیک دارای بندهایی است که در پشت قرار می گیرند تا از نوع مناسب پشتیبانی کنند.

معمولاً قابل تنظیم نیستند. بندهای اسپاگتی یک سبک معمول است که اغلب شامل کشش های قابل تنظیم است تا بتوانید متناسب با سوتین خود را تنظیم کنید.

سوتین های پیراهن کش ورزش بدون بست و قلاب نوع رایج سوتین ورزشی است. با این حال ، قرار دادن و از بین بردن آنها دشوار است. بعضی سبک ها شبیه قلاب و چشم در پشت هستند، شبیه سوتین های روزمره.

همچنین ممکن است سوتین های اسپرت با زیپ جلو را نیز مشاهده کنید که بیشتر در طراحی های با پشتیبانی بالا دیده می شودتمرین متقاطع ،و رقص است .

فشرده سازی و کپسول سازی سوتین های فشرده سازی معمولاً در سبک های پیراهن کش دیده می شوند. آنها برای تناسب بدون گزاف در سینه قرار می گیرند. کسانی که اندازه کاپ آنها بیشتر است می توانند از سوتین های فشرده برای فعالیت های کم اثر استفاده کنند.

در همین حال ، سوتین های فشرده سازی حتی در هنگام فعالیت های با تأثیر بالا برای اندازه های کوچکتر به خوبی کار می کنند. برخلاف سوتین های فشاری، که با استفاده از پارچه برای محکم فشار دادن سینه ها بر روی بدن از پشتیبانی استفاده می کنند، سوتین های کپسول دار از هر پستان به صورت جداگانه با کاپ های  جداگانه پشتیبانی می کنند.

سوتین های کپسوله ای از لحاظ سبک شباهت بیشتری به سوتین های روزمره دارند. اینها می توانند برای فعالیتهای با تأثیر بالا برای کسانی که نیم تنه بزرگتری دارند ، به خوبی کار کنند.

ادامه مطلب
صفر تا صد خرید لباس زیر زنانه

https://pamukset.ir/3746-2/

پارچه های سوتین ورزشی تنوع زیادی دارند. سوتین های نخی نرم و قابل تنفس هستند، اما برای ورزش هایی که منجر به تعریق زیاد می شوند توصیه نمی شود. سوتین های اسپندکس به دلیل خاصیت ارتجاعی یک گزینه معمول است. سرانجام ، میکروفیبر یک فیبر نازک و مصنوعی است که به دلیل قابلیت رطوبت زدایی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA