پاموک

راهنما سایز سوتین زنانه؟

راهنمای اندازه گیری سوتین

سایز سوتین مناسب چند است؟ این سوالی است که بسیاری از خانم‌ها هر بار برای خرید سوتین،از خودشان می‌پرسند. این که کدام سایز سوتین برای آن‌ها مناسب است یا چطور باید سایز درست سوتین را انتخاب کنند؟

 هرکسی که سایز سوتین یا سایز نامناسبی پوشیده باشد می داند که این کار می تواند یک لباس بی عیب و نقص را خراب کند. (درد سینه و کمردرد ممکن است شوخی برانگیز باشد.)

راه حل پیدا کردن و سرمایه گذاری روی مجموعه ای از لباس های زیر است که مناسب ، اندازه و اندازه آنها مناسب است.اما این یک راه حل ساده نیست.👩

اندازه سوتین بین مارک های مختلف لباس زیر زنانه یکسان است؟

دو فاکتور مهم برای انتخاب سایز سوتین مناسب 👈👈سایز دور سینه و سایز  زیر سینه.

این سایزها را می‌توانید به اینچ یا به سانتی‌متر یادداشت کنید، اما سیستم سایز بندی سوتین معمولا به اینچ است. زیر سینه‌ی خودتان را اندازه بگیرید.کاپ سینه👈 سایز دور سینه را اندازه بگیرید .

محاسبه سایز کاپ سوتین

اما فرمول کاپ سوتین ساده است👈👈

سایز دور سینه بین ۵۸ تا ۶۲ سانتی‌متر: سوتین سایز ۶۰ اروپایی یا ۲۸ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۶۳ تا ۶۷ سانتی‌متر: سوتین سایز ۶۵ یا ۳۰ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۶۸ تا ۷۲ سانتی‌متر: سوتین سایز ۷۰ یا ۳۲ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۷۳ تا ۷۷: سوتین سایز ۷۵ یا ۳۴ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۷۸ تا ۸۲: سوتین سایز ۸۰ تا ۳۶ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۸۳ تا ۸۷: سوتین سایز ۸۵ یا ۳۸ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۸۸ تا ۹۲: سوتین سایز ۹۰ یا ۴۰ انگلیسی
سایز دور سینه بین ۹۳ تا ۹۷: سوتین سایز ۹۵ یا ۴۲ انگلیسی
سایز سینه بین ۹۸ تا ۱۰۲: سوتین سایز ۱۰۰ یا ۴۴ انگلیسی
سایز سینه بین ۱۰۳ تا ۱۰۷: سوتین سایز ۱۰۵ یا ۴۶ انگلیسی
سایز سینه بین ۱۰۸ تا ۱۱۲: سوتین سایز ۱۱۰ یا ۴۸ انگلیسی

ادامه مطلب
شورتکس یا تینکس چیست؟

یادگیری نحوه اندازه گیری می تواند ناراحت کننده باشد ، اما دانستن اندازه گیری های خود-و نوشتن آنها در یادداشت روی تلفن یا جایی دیگر که هنگام خرید و فروش سوتین قابل دسترسی باشد-این کار را بسیار راحت تر می کند، مخصوصاً برای خریداران آنلاین.

تجهیزات اندازه گیری اندازه سوتین حداقل است: تنها چیزی که شما نیاز دارید سانتی مترو کمی وقت آزاد است و شما از بسیاری از بدبختی های خرید سوتین جلوگیری خواهید کرد.

از همه مهمتر این است که بدانید چگونه سینه خود را اندازه گیری کنید ، تغییرات سینه ها (از جمله کاهش یا افزایش وزن ، نوسانات هورمونی ، افزایش سن ، بارداری و موارد دیگر) بسیار استرس زا خواهد بود.

اندازه سوتین نباید یک بازی حدسی باشد. با استفاده از این راهنما ، مدیریت اندازه های نامنظم لیوان سوتین (بله ، حتی برای) باید نسیم باشد و سینه های دردناک و دردناک از سوتین های نامناسب به گذشته تبدیل می شود.

در اینجا چند نشانه گویا وجود دارد که ممکن است از سایز سوتین مناسب استفاده نکنید: چین و چروک در کاپ ها، زیر سینه کشیدن زیر سینه ، نواری که بالا می رود، تسمه های لیز خوردن یا سوتین هایی که هنگام بالا آمدن بالا می آیند.

به علاوه ، صنعت پوشاک دارای سیستم اندازه سینه بند استاندارد نیست ، به این معنی که کاپ C یک مارک با مارک دیگر کمی متفاوت خواهد بود.علاوه بر همه اینها ، بسیاری از مارک هایی که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ فروخته می شوند ، اندازه های بالاتر از D ندارند ، و مشتریان شلوغ خود را پشتیبانی نمی کنند.

برای پیدا کردن بهترین سوتین ، متخصصان لباس زیر توصیه می کنند که به جای اندازه برچسب ، بر نحوه مناسب آن تمرکز کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه افسانه هایی را در مورد برآمدگی سینه برطرف کنید ، نکات مفیدی را در مورد سوتین های ورزشی ارائه دهید و به موضوع بدون سوتین بپردازید.

ادامه مطلب
راهنمای خرید سوتین ورزشی

برای تناسب فوق العاده سوتین

اگرچه اندازه سوتین بر اساس حروف ABC و فراتر از آن به این زودی ها از بین نمی رود ، اما می توانیم الفبایی را که فروخته ایم ، نادیده نگیریم. به گفته گروه تحقیقاتی در مورد سلامت پستان ، پیدا کردن یک سوتین راحت و حمایتی در مورد آزمایش و بررسی برخی از عوامل کلیدی است. این گروه ، که به طور کامل به مطالعه مکانیک سینه های ما اختصاص یافته است ، پنج مرحله را برای تعیین اینکه آیا سوتین مناسب شما است ، بیان کرده است.

کاپ سوتین را چک کنید

باید کل سینه را بدون برجستگی یا شکاف در کناره ها ، بالا یا پایین نگه دارند. برای به دست آوردن سینه کامل در هر کاپ دست خود را بگیرید و سینه مقابل را به سمت بالا بکشید و سپس آن را در سوتین قرار دهید.هنگام خم شدن ، سینه های شما باید در کاپ های شما بمانند .

درز زیرین کاپ را بررسی کنید

اگر سوتین دارای فنر است ، مطمئن شوید که سینه ها به طور طبیعی چین می خورند ، و این کار را تا ناحیه زیر بغل انجام می دهد. سیم نباید در هیچ نقطه ای روی سینه شما قرار بگیرد.

اگرکاپ مناسب است ، امافنر از چین و چروک پیروی نمی کند ، سبک سوتین دیگری را امتحان کنید. اگر سوتین فاقدفنر است ، از همین روش برای بررسی درز پایین استفاده کنید.

برای رفع مشکل:

سوتین هایی را انتخاب کنید که بندهایی دارند که به سمت گردن شما زاویه دارند و نه مستقیماً روی شانه شما.نسخه های بند دار را امتحان کنید که به سمت بالا کشیده.

ادامه مطلب
صفر تا صد خرید لباس زیر زنانه

بسیاری از سوتین ها برای تماشای بالا و لباس های مجلسی باید جزئیات بیشتری را مشاهده کنند. اگر می خواهید دم خود را جمع کنید ، تزیینات اضافی مانند توری در کناره ها یا بندها می تواند پوشش را ارائه دهد.

اما ، دوباره ، دم اسپنس بخشی عادی از آناتومی ما است که در دوران بلوغ شروع به رشد می کند.به خاطر داشته باشید که بدن ما نیز دارای انحناهای طبیعی و رسوبات چربی است.

برخی به اشتباه ادعا می کنند که چربی زیر بغل ، چربی پشت و امثال آن در واقع بافتی است که در نتیجه پوشیدن سوتین های نامناسب از سینه به مناطق دیگر منتقل شده است. آنها همچنین به اشتباه ادعا می کنند که سوتین مناسب می تواند به طور دائمی این برآمدگی ها را به سینه شما بازگرداند.

سینه های خود را از سوتین آزاد کنید؟

همانطور که مدل سوتین یک موضوع انتخابی است ، سوتین پوشیدن نیز اهمیت دارد. بدون سوتین زدن به سلامت سینه شما آسیب نمی رساند. انجمن سرطان آمریکا اظهار می کند که هیچ شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد سوتین ها با انسداد تخلیه لنفاوی باعث سرطان می شوند.

اگر سوتین ها باعث می شوند احساس محدودیت کنید ، داغ شوید یا به طور کلی ناراحت باشید، یا اگر از پوشیدن لباس اضافی هنگام لباس پوشیدن خسته شده اید ، خیالتان راحت سوتین ها را کنار بگذارید.

شما همچنین می توانید آنها را به دلخواه یا مورد نیاز یا برای فعالیت های با تأثیر زیاد بپوشید.. سوتین مناسب می تواند در مورد اعتماد به نفس بدن نیز تفاوت ایجاد کند. انتخاب باشماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA